
Про те, що пальне на автозаправках може «підскочити» до ціни 55 грн/л ми нещодавно писали – до цього може призвести законопроєкт, зареєстрований у Верховній Раді, котрим пропонують повернути повні ставки податків на пальне. Щоправда, поки тривають дискусії щодо того, чи на часі таке рішення, саме у воєнний час, тож наразі ціни на АЗС мали б залишатися умовно-«старими».
Дістали черги на АЗС? Які електромобілі можна купити зараз, щоб не залежати від пального
Однак є ще одна проблема, з якою стикаються автомобілісти, перевізники та фермери – відсутність пального на автозаправних станціях. Десь є лише сорти «преміальних» марок, десь продають з лімітами у 10-20 літрів на одне авто, інші ж відпускають лише за талонами, а буває що й взагалі стела вимкнена, або на ній замість цін самі нулі.
Що купити? Готові підбірки автомобілів на будь-який смак, гаманець та потреби
Отже, заправитись складно, при чому вже, а що може бути у разі, якщо нардепи таки повернуть оподаткування за «повною програмою»? Як варто діяти автовласникам у такій ситуації, до чого готуватися? Чи є сенс залишати ГБО на автомобілі?
Скільки може коштувати бензин, дизель чи пропан-бутанова суміш найближчим часом, та найголовніше – коли пальне з’явиться у вільному продажу й без обмежень?